צרו קשר

שם מלא
טלפון
דוא"ל
תוכן
קוד אבטחה

חדשות ועדכונים

כל החדשות ›

לוח הופעות

לכבוד פסטיבל דרום אדום אנו מביאים  את אחת ההופעות הכי חמות וחדשות שיוצאות עכשיו

 להקת A-WA בהופעה ראשונה לצאת התקליט החדש והמצליח.

A-WA  מופעי השקה לאלבום  "HABIB GALBI"

 שלישיית האחיות תאיר, תגל ולירון חיים חוגגות את צאתו של האלבום הראשון, שירת נשות תימן העתיקה מתעוררת לחיים -  

בהופעה יבוצעו שירי האלבום , בהפקתו של תומר יוסף אשר כולם עיבודים מחודשים ומפתיעים לשירי פולקלור תימנים עם תועפות גרוב, אלקטרוניקה וניחוח גלובל ביט חדשני. אחרי  HABIB GALBI, סינגל הבכורה שהפך ללהיט וסחף מיליוני מעריצים בארץ ובעולם מראש העין ועד מצרים  ודרך גרמניה, צרפת וארה"ב... בני העדה התימנית, חובבי מוסיקה אירופאים וממדינות ערב, כולם נדהמו משלושת האחיות בגלביות הוורודות במדבר עם הביט הממכר . כעת יוצא האלבום המלא שעליו עבדו בשנתיים האחרונות והשירים העתיקים יצאו לחופשי. האלבום יוצא בישראל ובהמשך השנה יופץ באירופה וילווה בסיבובי הופעות בארץ ומעבר לים .  

A-WA מביאות איתן משב רוח רענן ואותנטי של מוסיקה שמחה, חמה ואמתית שמתירה מחסומי שפה וגבולות. שלושת האחיות שגדלו בישוב הקטנטן שחרות ומאחוריהן חיים שלמים של עבודה משותפת והתנסות יצירתית,  מביאות את הרעננות והחופש שטבועים בהן גם לבמה -  והתוצאה היא הופעה חיה ומחייה של  אחד ההרכבים המגובשים והייחודיים בנוף הישראלי שהעולם פרוש בפניו. בדיוק כמו נופי המדבר שמולם היו שרות בילדותן. 

יום שישי קר בחוץ אבל חם בבאר צאלים....הופעה ומסיבה כולם באים ורוקדים... הנה הן באות עם תקליט חדש והמון אנרגיות שיקפיצו שוב את האזור כולו..הזמינו כרטיסים מראש כי לא ישאר!!!

יום שישי 12.2.16 בשעה21:30

מכירה מוקדמת  70₪     https://www.tixwise.co.il/he/beer

בקופות אם ישאר 80 ש"ח !!!!